Pakiety tematyczne

    Jeśli chcesz oderwać się od codziennych problemów, zapomnieć o pracy, obowiązkach, niedokończonych sprawach lub po prostu odpocząć – przyjedź do nas na słoneczne wakacje!Tutaj nie obudzi Cię hałas ulicy, odgłosy pociągu, czy samolotu. Nigdy nie zapomnisz widoku Gór Izerskich o wschodzie i zachodzie słońca. Spacery po tutejszych szlakach urzekną nawet najbardziej wytrawnego turystę. Atmosfera tego miejsca, powietrze pachnące świerkami oraz spokój i cisza panujące wokół sprawią, że nie będziesz chciał/a stąd wyjeżdżać. Posiadamy bezpieczne pomieszczenie do przechowywania rowerów!     Harbulówka to kameralny obiekt, w którym oprócz wysokiego standardu pokoi zapewniamy przyjazną i rodzinną atmosferę.W naszej ofercie znajdują się:    jeden pokój 2 - osobowy,    dwa pokoje 3 - osobowe    jeden pokój 4 osobowy (rodzinny) z łóżkiem małżeńskim i piętrowym. Wszstkie pokoje mają własne łazienki.Nie prowadzimy wyżywienia, ale nasi Goście mogą korzystać z aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem, gdzie można przygotować śniadania/kolacje, do dyspozycji jest również jadalnia.W każdym pokoju znajduje się też TV, radio. W obiekcie można też korzystać z Wi-Fi.
    Jeśli chcesz oderwać się od codziennych problemów, zapomnieć o pracy, obowiązkach, niedokończonych sprawach lub po prostu odpocząć – przyjedź do nas na długi weekend!Tutaj nie obudzi Cię hałas ulicy, odgłosy pociągu, czy samolotu. Nigdy nie zapomnisz widoku Gór Izerskich o wschodzie i zachodzie słońca. Spacery po tutejszych szlakach urzekną nawet najbardziej wytrawnego turystę. Atmosfera tego miejsca, powietrze pachnące świerkami oraz spokój i cisza panujące wokół sprawią, że nie będziesz chciał/a stąd wyjeżdżać. Posiadamy bezpieczne pomieszczenie do przechowywania rowerów!     Harbulówka to kameralny obiekt, w którym oprócz wysokiego standardu pokoi zapewniamy przyjazną i rodzinną atmosferę.W naszej ofercie znajdują się:    jeden pokój 2 - osobowy,    dwa pokoje 3 - osobowe    jeden pokój 4 osobowy (rodzinny) z łóżkiem małżeńskim i piętrowym. Wszstkie pokoje mają własne łazienki.Nie prowadzimy wyżywienia, ale nasi Goście mogą korzystać z aneksu kuchennego z pełnym wyposażeniem, gdzie można przygotować śniadania/kolacje, do dyspozycji jest również jadalnia.W każdym pokoju znajduje się też TV, radio. W obiekcie można też korzystać z Wi-Fi.
    Zapraszamy w Góry Izerskie na letni wypoczynek :) Pensjonat położony na nasłonecznionym stoku u podnóży Gór Izerskich gwarantuje ciszę, bliskość z naturą, sport i rekreację. Jesteśmy najbliżej położonym pensjonatem przy dolnej stacji kolei gondolowej. Oferujemy 9 miejsc noclegowych w dwuosobowych pokojach /jeden pokój z własną łazienką, trzy pozostałe korzystają z dwóch łazienek/, których stylowo urządzone wnętrza tworzą nastrój wiejskiej chaty. Pensjonat otoczony jest słonecznym tarasem, skąd rozciąga się piękny widok na Góry Izerskie.