Świeradów Zdrój galerie

Brick City - wystawa modeli z klocków LEGO® - Bajkowy świat zbudowany z tysięcy klocków!
Niesamowity świat stworzony z klocków Lego - jedyny taki w Szklarskiej Porębie. Idealne miejsce dla najmłodszych, a także tych, którzy chcą na chwilę wrócić do dziecięcych lat. Na odwiedzających czeka interaktywna wystawa ok. 300 modeli, makiety stylizowane w bajkowym klimacie, unikalne modele LEGO®, niepowtarzalne projekty budowli, pojazdów, postaci, efekty specjalne. Dla najmłodszych gości przygotowano specjalną strefę, w której mogą stworzyć własne, kreatywne projekty z klocków LEGO®. Wystawa jest czynna codziennie 10:00 - 18:00, a w wakacje i ferie 10:00 - 20:00. kontakt@wystawazklockow.pl Bieżące informacje dotyczące ewentualnych zmian w godzinach otwarcia znajdą Państwo na naszym profilu: https://www.facebook.com/wystawaszklarskaporeba/

www: www.wystawazklockow.pl
Dom Lalki Adoptowanej - Kolekcja najpiękniejszych lalek i zabawek.
Dom Lalki Adoptowanej to dzieło pani Urszuli Jonkisz. Zgromadziła tu przeróżne lalki, a także pajacyki, misie, pacynki i zabawki pluszowe. Całą kolekcja stanowi swoisty "Cyrk Pani Uli", a mieści się przy ul. Rybackiej 3b.

www: www.karpacz24.pl/?dzial=atrakcje&id=1051
Interaktywna Wystawa Modeli z Klocków LEGO - LEGO nigdy nie wyjdzie z mody!
INTERAKTYWNA WYSTAWA MODELI Z KLOCKÓW - KARPACZZapraszamy wszystkich na Interaktywną Wystawę z Klocków do Karpacza przy ul. Konstytucji 3 Maja 24. Budujemy modele  klocków LEGO®. Zobaczyć u na s można unikalne modele uruchamiane przyciskiem lub reagujące na ruch, wyjątkowe budowle z klocków LEGO. To wspaniała atrakcja dla dzieci, dorosłych i całych rodzin.  Magiczny klimat wystawy wywołuje u najmłodszych fascynację a starszym przywołuje miłe i ciepłe wspomnienia z lat dzieciństwa. Zapraszamy. Czynne cały tydzień od 10:00 do 18:00 ( w sezonie do 20:00) Zapraszamy do wspólnej zabawy  więcej w katalogu firm oraz na http://www.wystawaklockow.karpacz.pltel. 600-030-134 GRUPY LEGO. © 2018 THE LEGO GROUP. NINIEJSZA STRONA NIE JEST SPONSOROWANA, AUTORYZOWANA ANI WSPIERANA PRZEZ GRUPĘ LEGO.

www: www.wystawaklockow.karpacz.pl
Skarbiec Ducha Gór - Galeria Produktu Lokalnego - Ciekawe rzeczy wyprodukowane ręcznie przez lokalnych producentów.
Skarbiec to galeria, w której można obejrzeć i kupić produkty rękodzielnicze, które powstają w Karkonoszach. Są tu piernikowe cuda, rzeźby, ceramika, biżuteria, pyszne przetwory i wiele, wiele innych. Skarbiec daje niepowtarzalną okazję na zakup oryginalnych lokalnych wytworów dla siebie lub na pamiątkę z wakacji.

www: www.karpacz24.pl/?dzial=atrakcje&id=1028